Coinbase vs. Robinhood: Kas yra geresnė kriptografinė maklerio įmonė?

Coinbase vs. Robinhood: Kas yra geresnė kriptografinė maklerio įmonė?

Tinkamas “Coinbase” ir “Robinhood” palyginimas priklauso nuo to, kokios paslaugos ieškote. Robinhood vadovaujasi tradicinio biržos maklerio vadovėliu. Naudodamiesi programėle galite įsigyti akcijų ir biržoje prekiaujamų fondų akcijų rinkoje, tačiau ji taip pat turi ribotą kriptovaliutų meniu.

Kita vertus, “Coinbase” siūlo tik kriptovaliutas (čia nėra akcijų ar ETF), ir jų yra daug daugiau. Be to, “Coinbase” turi galimybių, kurios gali būti laikomos esminėmis perkant kriptovaliutas – galimybių, kurių šiuo metu neturi “Robinhood”.

Mokesčiai

Vienas iš “Robinhood” pranašumų prieš “Coinbase” yra kriptovaliutų pirkimo kaina. Robinhood sistemoje tai yra nemokama. Galite pirkti ir parduoti kriptovaliutas taip dažnai, kaip norite, be jokių mokesčių (o modelinės dienos prekybos taisyklės, galiojančios akcijoms, šiuo metu neegzistuoja kriptovaliutoms). Vis tiek turėsite sumokėti spredą (skirtumą tarp pirkimo ir pardavimo kainos).

Verta paminėti, kad 2020 m. Vertybinių popierių ir biržos komisijos įsakymu nustatyta, kad “Robinhood” teikė “prastesnes prekybos kainas”, o tai klientams kainavo 34,1 mln. SEC tyrimas buvo susijęs su “Robinhood” rinkodara ir vykdymu apskritai, o ne konkrečiai su kriptovaliutų sandoriais. Robinhood sutiko sumokėti 65 mln. dolerių kaltinimams sureguliuoti.

Dėl “Coinbase” viskas nėra taip paprasta. “Coinbase” turi labai skirtingą mokesčių struktūrą, priklausomai nuo sumos, kurią perkate JAV doleriais, ir nuo to, kaip už ją mokate. Pavyzdžiui, jei perkate 100 JAV dolerių bitkoinais debeto kortele, mokėsite 3,99 % arba 3,99 JAV dolerio mokestį. Jei mokėsite susieta banko sąskaita, šis mokestis bus vienodas – 2,99 JAV dolerio. Be to, “Coinbase” už kriptovaliutos pardavimą ir pirkimą taiko maždaug 0,5 % skirtumą; šis skirtumas gali keistis priklausomai nuo rinkos svyravimų.

Apskritai “Coinbase” mokesčiai gali būti painūs ir, atvirai kalbant, atrodo šiek tiek pasenę mokėti už sandorį, kai kitos tarpininkavimo įmonės jau daugelį metų nuo to atsisakė. Tačiau “Coinbase” 2021 m. Rugsėjį paskelbė, kad vartotojai netrukus galės nustatyti tiesioginį indėlį iš savo atlyginimo, USD arba pasirinktos kriptovaliutos, kuris automatiškai pateks į jų “Coinbase” sąskaitą. Skelbiama, kad ši paslauga bus visiškai nemokama, o vartotojai galės nustatyti savo asignavimą iš savo atlyginimo čekio tiesiogiai programėlėje, tačiau produktas dar nebuvo įdiegtas.

Kriptovaliutų pasirinkimas

Šioje vietoje kriptovaliuta atrodo kaip “Robinhood” papildoma mintis, tačiau tai yra “Coinbase” duona ir sviestas. Coinbase yra dešimtys kriptovaliutų, kuriomis galima prekiauti, ir dar daugiau kriptovaliutų, kurias galima įtraukti į kainų stebėjimo sąrašus. Be to, “Coinbase” gana dažnai prideda naujų prekiaujamų kriptovaliutų.

Kita vertus, “Robinhood” šiuo metu sąraše yra septynios.

Kriptovaliutų atrankos nugalėtojas: Coinbase.

Kriptovaliutų galimybės

Tai dar viena kategorija, kurią “Coinbase” turėtų laimėti pagal nutylėjimą: Robinhood yra biržos makleris, kuris užsiima JAV dolerių konvertavimu į kriptovaliutą, o Coinbase yra kriptovaliutų maklerio įmonė ir birža, kuri taip pat siūlo talpintą piniginę, taip pat asmeninę piniginę, jei norite.

Ką tai reiškia? Naudodamiesi “Coinbase” galite pirkti kriptovaliutas už grynuosius pinigus, tada laikyti šias monetas “Coinbase” talpinamoje piniginėje. Arba galite siųsti tas monetas į savo “Coinbase” piniginę, kuri yra visiškai atskira nuo “Coinbase” programėlės. Taip pat yra nemokama “Coinbase Pro” birža, į kurią galite lengvai įnešti monetas iš savo “Coinbase” prieglobos arba asmeninės piniginės, tada jomis prekiauti už daug mažesnį mokestį. (Sužinokite daugiau apie kriptovaliutų pinigines.)

Trumpai tariant, “Coinbase” yra tikrai geras tramplinas naujiems kriptovaliutų naudotojams, siūlantis naudotojams daugybę galimybių, dėl kurių kriptovaliutos buvo sukurtos pirmiausia.

Naudodamiesi “Robinhood”, negalite siųsti monetų iš programėlės ar gauti jų iš išorinės piniginės. Iš tikrųjų vienintelė galimybė yra konvertuoti savo JAV dolerius į kriptovaliutą, tada konvertuoti juos atgal į JAV dolerius, jei norite pasinaudoti bet kokiu kainos kilimu. Tačiau 2021 m. rugsėjį “Robinhood” paskelbė apie kriptovaliutų pinigines, kurios leis naudotojams siųsti ir gauti monetas iš savo “Robinhood” paskyros. Tačiau, kaip ir “Coinbase” tiesioginio indėlio funkcija, ji dar turi būti įdiegta plačiu mastu.

Kriptografinių galimybių nugalėtojas: Coinbase.

Techninis patikimumas

Tiesa ta, kad abi bendrovės susidūrė su trikdžiais, kai prekybos apimtis išauga. O tai, paprastai, yra tada, kai naudotojai labiausiai nori visiškai kontroliuoti savo lėšas, nesvarbu, ar tai būtų kriptografijos pakilimas, ar žlugimas.

Taigi, kol kuri nors iš platformų neįrodys, kad gali susidoroti su netikėtu veiklos antplūdžiu, naudotojai turėtų žinoti, kad tai yra reali galimybė. Tačiau, remiantis “Downdetector” duomenimis, 2021 m. “Robinhood” turėjo 59 pranešimus apie sutrikimus, o “Coinbase” – 68, todėl pagal šį rodiklį “Robinhood” turi nedidelį pranašumą.

Techninio patikimumo nugalėtojas: Robinhood”, remiantis “Downdetector” duomenimis, nors “Robinhood” platformoje tikrai vis dar yra problemų.

Naudojimosi paprastumas

Abi programėlės yra neįtikėtinai intuityvios, greitos, švarios ir paprastos naudoti, ir tai yra prasminga: abi bendrovės gauna didelę dalį pajamų iš sandorių apimties. Kuo daugiau žmonių perka ir parduoda, tuo daugiau pinigų jie uždirba. Todėl jos suinteresuotos sukurti produktą, kuris viliotų pirkti ir parduoti, net ir nedidelėmis sumomis, ir sumažinti kiekvieną trintį, kuri egzistuoja pakeliui į mygtuko “pirkti” paspaudimą.

Galutinis rezultatas – produktas, kuris puikiai tinka pradedantiesiems ta prasme, kad pirkimo ir pardavimo procesas sumažintas iki pagrindų; nors kai kurie teigia, kad pradedantiesiems iš tikrųjų neturėtų būti taip lengva prekiauti rizikingu, spekuliaciniu turtu, pavyzdžiui, kriptovaliuta.

“Coinbase Pro” gali jaustis labiau kaip vidutinio ir pažengusio lygio prekybos platforma, tačiau jei nesate pasiruošę į ją įsitraukti, pagrindine “Coinbase” platforma išlieka itin paprasta naudotis, jei tik neprieštaraujate mokėti šiuos mokesčius. Naudodamiesi “Robinhood” niekada nesusidursite su niekuo, kas primintų pažangią prekybos platformą.

Naudojimo paprastumo nugalėtojas: Tai lygiosios. Jie abu yra labai gerai suprojektuoti.

Taigi, kuris yra geresnis, “Robinhood” ar “Coinbase”?

Kalbant apie kriptovaliutas, “Coinbase” čia yra aiškus nugalėtojas. Nors jos mokesčiai gali būti painūs ir dideli, galimybė prekiauti “Coinbase Pro”, kai turite šiek tiek patirties, gali sumažinti šiuos mokesčius. Robinhood nemokama prekyba yra maloni, tačiau ji nekompensuoja kriptovaliutų galimybių trūkumo (negalėjimas siųsti ir gauti monetų yra didžiausias trūkumas) ir trumpo kriptovaliutų, į kurias galima investuoti, sąrašo.

Tačiau jei viskas, kas jums rūpi, yra spekuliavimas kriptovaliutų kainomis – ir neketinate iš tikrųjų naudoti įsigytų monetų ir žetonų – tuomet “Robinhood” gali būti tinkamesnis, atsižvelgiant į nemokamus sandorius.

“NerdWallet” reitingas “NerdWallet” reitingus nustato mūsų redakcinė komanda. Internetinių brokerių ir robotų patarėjų vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugiau nei 15 veiksnių, įskaitant sąskaitos mokesčius ir minimumą, investicijų pasirinkimą, klientų aptarnavimą ir mobiliosios programėlės galimybes.
“NerdWallet” reitingas “NerdWallet” reitingus nustato mūsų redakcinė komanda. Internetinių brokerių ir robotų patarėjų vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugiau nei 15 veiksnių, įskaitant sąskaitos mokesčius ir minimumą, investavimo pasirinkimą, klientų aptarnavimą ir mobiliosios programėlės galimybes.
Mokesčiai

0.5% – 4.5%

priklauso nuo sandorio tipo; gali būti taikomi kiti mokesčiai

Leave a comment